شرکت پرومک

درباره ما
پرومک با الهام گرفتن از اندیشه ها و اهداف بلند مدت خود که حاصل تجربه ی چندین ساله در زمینه هوافضا است پای به عرصه ی خدمات هوایی و انجام پروژه های هوافضا در سطح وسیعی گذاشته است.  چرا که هوافضا از علوم نوپایی است که در حال حاضر به عنوان یکی از صنعت های روز دنیا نیز شناخته  می شود و امروزه ضرورت پیشرفت و شکوفایی این علم در کشور بیش از هر زمان دیگری احساس می شود  بر همین اساس پرومک پرچم خود را با شعار آینده آسمان ایران بر دستان جوانان ایران برافراشته است. اگر بخواهیم در جامعه ای سرافراز زندگی کنیم، باید پایه‌های اصلی و زیرساخت های کشور را بر اساس علم و فناوری تنظیم کنیم تا پیشرفت کشور سرعت بیشتری به خود بگیرد، که لازمه این کار هم، داشتن فکر فناورانه و انجام دادن کار علمی است.
لذا این پرومک با هدف پژوهش های کاربردی و توسعه ای در زمینه هواپیماهای بدون سرنشین و ربات های پرنده و تامین نیازهای کشور در این زمینه تأسیس شده است. در حال حاضر تیم تحقیق و توسعه پرومک با طراحی  انواع ربات های پرنده و انجام خدمات مختلف توسط آنان توانسته است که گام بزرگی در زمینه  ربات های پرنده بردارد و در همین  راستا فعالیت هایی در زمینه پهپاد (هواپیماهای بدون سرنشین ) صورت گرفته است.
همچنین برای تسریع در این امر فروشگاه پرومک اقدام به فروش کلیه اجناس مورد نیاز پروژه های مرتبط با هوافضا با کمترین قیمت بازار کرده است همچنین شما می توانید کالاهای مورد نیاز خود را با دادن سفارش در کمترین زمان تهیه فرمایید.

تماس با ما
آدرس دفتر مرکزی: تهران – خیابان بهشتی – خیابان اندیشه – کوچه  اندیشه 5 پلاک 14 طبقه همکف
تلفن : 021-88407530

تماس با ما

آدرس: تهران – خیابان بهشتی – خیابان اندیشه – کوچه اندیشه 5 پلاک 14 طبقه همکف تلفن : 021-88407530

فرم تماس

قسمتهای ضروری*
 
 
 
                                             دریافت بروشور
 
 
 
 
        
 
 
     
 
 
                                                                                         ایمیل ما: info@promak.ir                                              تلفن تماس ما : 88407530-021                                              
 
 
 
 
  

خبرنامه

آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد تا از آخرین اخبار مطلع شویدنمایید .

تماس با ما

اطلاعات تماس پرومک

  • شماره تماس : 02188407530

با ما در تماس باشید

ما را در صفحات اجتماعی دنبال نمایید...